Spar rozpycha się w Krakowie

Sieć otworzyła właśnie kolejną placówkę w tym mieście. Co ciekawe, sklep będzie czynny 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-18.00. W weekendy jest zamknięty.

Stolica Małopolski to miejsce szczególne pod wieloma względami dla Spara – jednym z nich jest największa w Polsce liczba sklepów sieci działająca w mieście. Od wtorku 22 stycznia do listy otwartych w Krakowie placówek Spar dołączył kolejny.

Spar Express o powierzchni 54 mkw. otwarty został przy ul. Życzkowskiego 10. Nowo otwarty sklep czynny jest 5 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-18.00, w weekendy sklep jest zamknięty.

Zdaniem Spara taki system funkcjonowania sklepu podyktowany jest jego usytuowaniem – mieści się on bowiem na parterze jednego z kilku znajdujących się w okolicy dużych, nowoczesnych kompleksów biurowych. Godziny otwarcia sklepu wpasowują go tym samym w rytm pracy biurowców.

Oferta nowego Spar Express sprofilowana jest przede wszystkim pod oczekiwania pracowników biurowców, jak i studentów uczących się w usytuowanej naprzeciwko Wyższej Szkole Europejskiej. Do sklepu przylega również bistro, należące do tego samego właściciela. Z myślą o klientach, czyli osobach pracujących w biurowcach oraz studentach, franczyzobiorca zadbał o szeroki wachlarz asortymentu (w tym popularnych ostatnio produktów należących do tzw. zdrowej żywności), zaspokajający zarówno codzienne potrzeby spożywcze, jak i potrzebę zakupu szybkich dań, mogących pełnić rolę posiłków podczas pracy i nauki.

Właściciel nowo otwartego Spara w planach ma otwarcie kolejnego sklepu pod szyldem sieci.

Joanna Hamdan 14697 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.