Pasaż Łódzki z zimową giełdą

Podczas wydarzenia będzie można wymienić, sprzedać i kupić narty i snowboardy, odzież i akcesoria do zimowej rekreacji.

Akcja odbędzie się 2 lutego na terenie CH Pasaż Łódzki. Głównym założeniem giełdy zimowej jest zapewnienie możliwości sprzedaży lub wymiany nart, snowboardów, butów, ubrań oraz innych akcesoriów, które zwyczajnie nam się znudziły lub okazały się być nietrafionym prezentem.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a na uczestników czekają atrakcje, w tym konkursy i zabawy z upominkami, zimowe szaleństwa w wirtualnej rzeczywistości i profesjonalne doradztwo od sportowych specjalistów Decathlon.

Zapisy na zimową giełdę już wystartowały. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Warto więc nie zwlekać z wysłaniem zgłoszenia, zwłaszcza, że dla pierwszych 30 wystawców CH Pasaż Łódzki ufundował karty podarunkowe o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Decathlon. Z kolei pierwszych 10 kupujących otrzyma kartę na serwis sprzętu narciarskiego.

Zgłoszenia można wysyłać na adres: gielda-zimowa@bfriend.pl Zapisy potrwają do 30 stycznia. Giełda zimowa odbędzie się w sobotę 2 lutego i potrwa od godziny 12:00 do 19:00.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.