Dzień Babci i Dziadka z Grycanem

21 i 22 stycznia goście lodziarnio-kawiarni Grycan - lody od pokoleń do każdego zakupionego deseru otrzymają dowolną kawę gratis.

– Wierzymy, że najlepszym prezentem dla bliskich jest wspólnie spędzony czas. Aby uczynić go jeszcze bardziej wyjątkowym, w Dniu Babci i Dniu Dziadka zapraszamy do naszych lodziarnio-kawiarni na wspaniałe lodowe desery i aromatyczną kawę – mówi Elżbieta Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan – Lody od pokoleń.

Wszystkie desery Grycan są przygotowywane na indywidualne życzenie klienta z: lodów tradycyjnych, sorbetów z owoców, bitej śmietany, ciast, ciasteczek i rurek waflowych wytwarzanych ręcznie we własnej pracowni cukierniczej oraz polew przygotowywanych na miejscu w lodziarnio-kawiarniach.

W najnowszej ofercie do każdej takiej kompozycji goście otrzymają gratis kawę przygotowywaną z włoskiej mieszanki, wybranej osobiście przez Elżbietę i Zbigniewa Grycanów.

Promocja z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka obowiązuje 21 i 22 stycznia we wszystkich lodziarnio kawiarniach Grycan – Lody od pokoleń w całej Polsce i dotyczy deserów serwowanych w pucharach.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.