Współpraca w zakresie makijażu Puma x Maybelline powstała z myślą o nieustannie będących w ruchu, gotowych na wszystko przedstawicieli pokolenia Z i Milenium.

Wykorzystując obsesję w zakresie stylu athleisure, marka Maybelline połączyła siły z Puma, wiodącą marką w odzieży sportowej dla kobiet, w celu opracowania najbardziej wydajnej, inspirowanej stylem ulicznym kolekcji makijażu.

- Dzisiejsi młodzi konsumenci wybierają aktywny styl życia czy to pod względem kariery, sportu czy osobowości. Nasza klientka jest zawsze w biegu, nigdy nie poprzestaje w dążeniach i potrzebuje bardzo wydajnych produktów, które dotrzymują jej kroku. Kolekcja Puma x Maybelline powstała właśnie w tym celu – skomentowała Trisha Ayyagari, zastępca dyrektora generalnego w Maybelline New York.

Opracowana z wykorzystaniem najnowszych, długo utrzymujących się rozwiązań kolekcja Puma x Maybelline z 12. produktami obejmuje nierozmazujący się tusz zapewniający wyraźne rzęsy przez cały dzień, metaliczny rozświetlacz dający przykuwający wzrok, chromowy efekt i ulubioną pomadkę Super Stay Matte Ink long-wear w nowych, limitowanych odcieniach. Ponadto marka Maybelline wprowadziła dwa nowe podwójne sztyfty – długo utrzymujący się, matowy sztyft na oko zapewniający wszechstronny makijaż od dnia do nocy, a także wodoodporny sztyft z kolorem i nabłyszczaczem do twarzy, nadający cerze błyszczący wygląd. Wielofunkcyjny format produktów możliwy jest dzięki eleganckiemu opakowaniu do łatwego transportu, przez co sztyfty można z łatwością wykorzystać do przygotowania pełnego makijażu lub szybkich poprawek po treningu. Znana z pasji do sportu, mody i piękna ikona stylu i wieloletnia przedstawicielka Maybelline oraz najnowsza ambasadorka marki Puma Adriana Lima zostanie twarzą kampanii.

Podjęcie współpracy z największą na świecie marką makijażu w celu utworzenia wyjątkowej, niespodziewanej i wszechstronnej kolekcji było oczywiste. Marka Puma zawsze stara się łączyć modę i sport, a współpraca pomaga osiągnąć właśnie ten cel.

- Kolekcja odzwierciedla właśnie to połączenie siłowni z wybiegiem. Do tego właśnie dążymy we wszystkich inicjatywach na rzecz naszych klientek. Wierzymy, że ta przełomowa współpraca pozwoli kobiecie Puma płynnie przejść z siłowni na ulicę i zapewni jej narzędzia umożliwiające najlepszy wygląd i samopoczucie – skomentował Adam Petrick, globalny dyrektor marki i marketingu w Puma.

- Puma i Maybelline są synonimem popularnych, wysoko wydajnych produktów. Współpraca Maybelline z Puma oznacza, że innowacyjny makijaż inspirowany stylem ulicznym będzie dostępny konsumentom na całym świecie i uzupełni ich aktywny, wymagający styl życia – skomentował Leonardo Chavez, globalny prezes marki w Maybelline New York. 

Dostępność kolekcji Puma x Maybelline w sklepach i w internecie różni się zależnie od rynku. Więcej informacji można znaleźć na lokalnych stronach Maybelline.com.