Konspol. Pasztecik z królikiem

Produkt dedykowany najmłodszym konsumentom.

Firma Konspol rozszerza swoją linię produktową dedykowaną najmłodszym. Tym razem do linii Żarłaki dołącza pasztecik z królikiem. Charakteryzuje go przyjazna szata graficzna i wyjątkowy smak, który przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym maluchom. To doskonałe uzupełnienie oferty marki o kolejne produkty z czystą etykietą.

Pasztecik z królikiem z linii Żarłaki to wyjątkowy smak stworzony z myślą o najmłodszych. Nowość od marki Konspol to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie konsumentów, którzy szukają produktów bez sztucznych dodatków. Pasztet dzięki swojej konsystencji idealnie sprawdzi się na kanapkach.

Cechą szczególną produktu jest jego dobry skład – mięso z kurczaka z dodatkiem delikatnego i bardzo zdrowego, polecanego szczególnie małym dzieciom mięsa z królika, które charakteryzuje się wysoką zawartością białka a niską zawartością tłuszczu i cholesterolu. Co ważne – pasztet nie zawiera dodanych konserwantów, glutenu oraz laktozy.

Pozostałymi produktami z linii Żarłaki są kabanosy z kurczaka, polędwica z kurczaka i parówki.

Joanna Hamdan 14516 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.