Wszystko to dzięki zaufaniu klientów oraz wyjątkowej, chorwackiej recepturze produktów, która gwarantuje doskonały smak. Laur Konsumenta jest przyznawany markom, które są najbardziej rozpoznawalne i innowacyjne oraz szczególnie wyróżniają się na tle rynku.

Nagrodzone pasty warzywne Podravka: Ajvar – łagodny i ostry Pindżur i Relish to wyśmienite smakowo kompozycje warzyw i przypraw, przygotowane w oparciu o oryginalną, chorwacką recepturę. Dzięki temu mamy gwarancję, że w każdym słoiczku zamknięty jest prawdziwy smak prosto znad Adriatyku, a kuchnia śródziemnomorska jest na wyciągnięcie widelca w polskich domach przez cały rok. Warto podkreślić, że produkty te powstają na bazie naturalnych składników, nie zawierają konserwantów, sztucznych dodatków i aromatów. Pasty warzywne Podravka to również odpowiedź na aktualne trendy żywieniowe. Stanowią idealną propozycję dla wegetarian – sprawdzą się jako dodatek do wegetariańskich dań z makaronem, sałatek oraz warzywnych zapiekanek i leczo.

Plebiscyt Laur Konsumenta to ogólnopolski projekt, którego celem jest wyłonienie najpopularniejszych produktów, marek i usług w 3 kategoriach: Laur Konsumenta/Klienta, Top Marka oraz Odkrycie Roku. W ramach dedykowanego sondażu, na najlepsze produkty i marki głosują sami konsumenci. Z godła promocyjnego mogą korzystać jedynie te podmioty, których produkty czy usługi znalazły się w pierwszej trójce w swojej kategorii. Również i w tym roku, wyłoniono usługi i marki, które według konsumentów są najbardziej wyróżniające się, rozpoznawalne i innowacyjne.

 Zobacz poniżej nasze wybrane inspiracje kulinarne:

Więcej na kanale YouTube Podravka Polska.