Galeria Kupiecka w Otwocku zapełnia się najemcami

Galeria Kupiecka, będąca największą prywatną inwestycją w Otwocku, ma kolejnych najemców wśród których jest sieć Top Market. Prace inwestora postępują zgodnie z planem a termin otwarcia to listopad 2019 r.

W trzecim kwartale 2018 r. inwestor potwierdził podpisanie umowy najmu z sieciami Top Market (z flagowym sklepem o powierzchni 1200 mkw.), Media Expert (700 mkw.) oraz Rossmanem.

W tym roku do grona najemców dołączyły kolejne znane marki. Sukcesem zakończyły się negocjacje z CCC, największym i najpopularniejszym dystrybutorem obuwia w Polsce, z ponad 20-procentowym udziałem w rynku. Inwestor Galerii Kupieckiej – spółka WOT Invest – potwierdził również podpisanie umów z Martes Sport, siecią sklepów sportowych oraz Vistula Group, która uruchomi w Galerii sklepy Vistula i Wólczanka, oferujące elegancką modę męską oraz koszule.

Jak twierdzi inwestor, chętnych na komercjalizację powierzchni w nowej galerii nie brakuje. Dziś już wiadomo, że poza wymienionymi wcześniej markami, swoje miejsce w znajdzie tu również biuro podróży, kantor, bawialnia dla dzieci oraz mniejsze butiki odzieżowe.

Elewacja Galerii Kupieckiej inspirowana jest stylem „świdermajer”, charakterystycznym dla domów letniskowych z przełomu XIX i XX wieku ulokowanych po wschodniej stronie Wisły. Wewnątrz obiektu znajdzie się przestrzeń o powierzchni 450 mkw. wykorzystywana do organizacji eventów.

Inwestor Galerii, spółka WOT Invest, planuje otwarcie obiektu pod koniec listopada 2019 r. Za komercjalizację projektu odpowiadają Origo Group i Patco Property. Generalnym wykonawcą obiektu jest spółka Budimex.

 

Katarzyna Pierzchała 5467 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.