Rusz się z Kubusiem

Startuje kolejna edycja zawodów narciarskich i snowboardowych, czyli Liga Kubusiowego Narciarza.

Przed nami kolejne zmagania Ligii Kubusiowego Narciarza – na stoku Czarny Groń w Rzykach 19 stycznia zostaną zainaugurowane tegoroczne zawody dla małych narciarzy i snowboardzistów.

Po zawodach na Czarnym Groniu, kolejne odbędą się na stacji Kasina SKI w Kasinie Wielkiej (26 stycznia), w ośrodku narciarskim “Kurza Góra” w Kurzętniku (2 lutego), w Wiśle na stacji Skolnity (16 lutego) oraz finał – na stoku Słotwiny Arenie w Krynicy Zdrój (23 lutego).

Seria zawodów zimowych Kubusia to rywalizacja utrzymana w formie aktywnej zabawy. Slalomy – choć urozmaicone i profesjonalne – z pewnością nie sprawią większych trudności zawodnikom, którzy zmierzą się w czterech kategoriach wiekowych: od 4 do 14 lat.

Sportowy nastrój rozluźnią dodatkowe animacje, a nad atmosferą czuwać będzie sam Kubuś wraz z Pingwinem – maskotką stoków.

Każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy i medal za uczestnictwo, a najlepsi – zdobędą nagrody – w tym całoroczne karnety ufundowane przez gospodarzy zawodów oraz upominki od marki Kubuś.

Joanna Hamdan 14706 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.