Blue Dot. Maski Glitter Galaxy Peel-off od Purederm

Usuwają wszelkie zanieczyszczenia cery jednocześnie ją pielęgnując i odświeżając.

Maski typu peel-off to, obok masek płachtowych, jedne z najoryginalniejszych kosmetyków, które przywędrowały do nas z Korei.

Przeźroczysta żelowa konsystencja, która zastyga na twarzy by następnie można było ją usunąć kilkoma sprawnymi pociągnięciami ręki zyskała już grono miłośniczek. Wszystko dlatego, że ta forma maseczki skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia cery jednocześnie ją pielęgnując i odświeżając.

Właśnie dlatego marka Purederm wprowadziła do swojej oferty trzy maseczki, wzbogacone ametystem, diamentem oraz nefrytem.

Purederm Galaxy glitter Ametyst to fioletowa, lśniąca maseczka typu peel-off. Zawiera w swoim składzie ametyst, diament i kompleks wyciągów z owoców leśnych. Dzięki temu skutecznie oczyszcza, odświeża i pielęgnuje skórę, poprawiając jej sprężystość oraz poziom nawilżenia. Kosmetyk pozostawia skórę gładką, miękką, jędrną i pełną blasku.

Purederm Galaxy glitter Diamant to niebieska wersja maseczki łączy moc kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Dzięki temu po zdjęciu jej z twarzy cera jest doskonale oczyszczona i odświeżona, a martwy naskórek usunięta. Dodatkowo niebieski peel-off nawilża skórę, poprawia jej elastyczność i sprężystość pozostawiając ją gładką, miękką i promienną.

Ostania nowość Purederm Galaxy glitter Nefryt to zielona, lśniąca maseczka z nefrytem, drzewem herbacianym i kompleksem pięciu ziół. Ten peel-off doskonale oczyszcza i odświeża skórę przywracając jej zdrowy koloryt, elastyczność i blask. Kosmetyk usuwa martwy naskórek, pozostawiając skórę gładką i promienną.

Sugerowana cena maski wynosi 6,90 zł.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.