Way To Beauty w Avenidzie

W pierwszym salonie tej marki w Poznaniu klienci znajdą m.in. kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów, lakiery hybrydowe i akcesoria kosmetyczne renomowanych marek.

Wystrój salonu Way To Beauty w Avenidzie pozostaje wierny konceptowi marki. Podążając za najnowszymi trendami, firma stawia w nim na nowoczesność i minimalizm. Rekomendowane przez markę produkty będą eksponowane na podświetlanych półkach.  
 
W nowym salonie na powierzchni 28 mkw. klienci znajdą m.in. kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz farby używane przez profesjonalnych fryzjerów. Ponadto w swoim asortymencie marka ma również lakiery hybrydowe, kosmetyki do pielęgnacji twarzy oraz akcesoria kosmetyczne popularnych firm. Na sklepowych półkach klienci znajdą produkty takich marek jak: Indigo, Yanke Candle, Saryna Key, Kerastase, Insight, Wellness, Neonail, Chiodo, Bielenda, Maxia czy Morganna's Alchemy.
 
Marka Way To Beauty powstała w 2012 r. Od tego czasu otworzyła 34 salony w Polsce. Salon w Avenidzie jest pierwszym sklepem w Poznaniu.
 
Joanna Hamdan 14738 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.