Lunch Boxy to kontynuacja dobrze już znanej linii Red Fork. Cztery propozycje, które dotychczas obecne były na sklepowych półkach, zostały uzupełnione o kolejne cztery wersje. Ich podstawę stanowią także świeże sałaty, oryginalnie dobrane składniki i wyraziste dressingi. Tworząc nowe, różnorodne kompozycje smakowe marka Eisberg zadbała, by każdy znalazł coś dla siebie.

Lunch Box z pomidorami suszonymi i orkiszem wzbogacony o pestki dyni to bogactwo witamin i minerałów – rozwiązanie dla dbających o linię i racjonalne odżywianie. Cezar z kurczakiem to z kolei klasyczna propozycja, która nigdy się nie nudzi. Soczyste białe mięso, chrupiące grzanki, mix sałat i dressing tworzą zestaw, który poskromi największy głód. Lunch Box Szynka surowa z granatem to niecodzienne połączenie. Na amatorów oryginalnych wrażeń smakowych czeka więc słodycz owocu granatu, która wzbogaci smak szynki i ziół. Z kolei entuzjaści kuchni meksykańskiej z pewnością docenią wariant z drobiowym kebabem, nachosami i meksykańską salsą.

Wyróżnikiem linii Red Fork jest charakterystyczny czerwony widelec. Nie inaczej jest w przypadku Lunch Boxów Red Fork, które również uzupełnione zostały o ten element. Poręczne opakowanie nowych produktów od Eisberga chroni zawartość i nadaje się jako towarzysz do pracy, szkoły, na trening czy w podróż.