Zabłyśnij w karnawale z Kontigo

Profesjonalne konsultantki szkolone przez Harrego J., oficjalnego kreatora makijaży sieci, doradzą i zaproponują olśniewający, trwały make-up dzienny lub wieczorowy, dopasowany do cery i urody.

Makijaże dzienne i wieczorowe wykonywane są we wszystkich sklepach stacjonarnych Kontigo, a karnawał to doskonały moment, by skorzystać z tej usługi. Cena makijażu dziennego wynosi 50 zł, a wieczorowego – 60 zł.

Wśród oferty produktów makijażowych Kontigo, znaleźć można między innymi marki stworzone przez oficjalnego kreatora makijaży sieci - Harry J. Wśród asortymentu są między innymi: Mystik Warsaw - ekspert w kategorii makijażu oka, naturalną w kolorystyce Rosie, pomadki i lakiery do paznokci Moov oraz markę Moia, w ofercie której znajdują się primery, podkłady, pudry, bronzery, róże, rozświetlacze oraz akcesoria - gąbeczki, pędzle do podkładu i modelowania.

Ponadto Kontigo proponuje rozwiązania takie jak: możliwość doboru szczoteczki do tuszu do rzęs (Mystik Warsaw), nowe formuły żelowych cieni, brokatów w płynie i cieni w musie.

Joanna Hamdan 13835 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.