Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Campari z nową odsłoną kampanii Red Diaries

I filmem "Entering Red" w reżyserii Matteo Garrone.

Kampania Campari Red Diaries, która rozpoczęła się w 2017 roku, bazuje na projekcie kalendarzy Campari – dobrze znanych wszystkim fanom świata mody.

Tegoroczna odsłona, nawiązująca do hasła marki, według którego "każdy koktajl opowiada swoją historię", skoncentrowana jest wokół filmu "Entering Red". Krótkometrażowy obraz w reżyserii wielokrotnie nagradzanego reżysera i nominowanego do nagrody Oscara w 2019 roku za film "Dogman", Matteo Garrone, prezentuje ekscytującą podróż prowadzącą przez Mediolan. Jest to miejsce narodzin kultowego aperitifu o intensywnie czerwonym kolorze, uosabiającego intrygującą przygodę jaką jest odkrywanie Campari.

Film jest celebracją dwóch prawdziwie włoskich ikon, rozpoznawalnych na całym świecie, a dodatkowego smaku nadaje mu fakt, że odbywa się to w kulminacyjnym dla marki roku. W główne role w filmie wcielili się Ana de Armas, urodzona na Kubie aktorka, jedna ze wschodzących gwiazd kina latynoamerykańskiego oraz jeden z najbardziej rozpoznawalnych, włoskich aktorów młodego pokolenia, Lorenzo Richelemy.

W obsadzie pojawiają się także gościnnie "czerwone ręce" Campari – sześciu najlepszych barmanów z całego świata, którzy prezentują swoje umiejętności w tworzeniu kultowego Negroni -  charakterystycznego koktajlu bazującego na Campari i obchodzącego w tym roku swoje setne urodziny.

Film "Entering Red" będzie miał premierę 5 lutego w Mediolanie, podczas gali, po której obędzie się ogólnoświatowa, cyfrowa premiera na oficjalnym kanale marki Campari w serwisie YouTube.

Kulisy powstawania filmu "Entering Red" można obejrzeć już teraz w serwisie YouTube pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=NvdWLSBQg-g.

Joanna Hamdan 13843 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.