ETi pod skrzydłami MSL

Należąca do Publicis Groupe agencja będzie odpowiadać za komunikację korporacyjną firmy i wsparcie wprowadzania na rynek nowych produktów.

- Mamy bardzo ambitne plany rozwoju w Polsce. Przed nami kolejne miesiące intensywnej pracy: dalszego rozwoju struktur firmy, wprowadzania nowych produktów na lokalny rynek i ich szerokiej promocji. Bardzo cieszymy się, że będziemy mieć wsparcie doświadczonego partnera jakim jest MSL, którego wiedza i kreatywność z pewnością pomogą nam wyróżnić się spośród konkurencji również w tym obszarze działalności - mówi Magdalena Słomczewska-Klimiuk, product portfolio manager ETi w Polsce.

Po stronie MSL za współpracę z klientem odpowiadają: Aleksandra Ciok, account director oraz Joanna Szpatowicz, senior account executive. Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

ETi European Food Industries to firma rodzinna, założona przez Firunza Kanatliego w 1961 roku w Turcji. Produkty ETi są obecne w ponad 40 krajach na całym świecie, a w Turcji stanowią 40% całego rynku w segmencie wypieków. Firma w ostatnim roku zanotowała ponad 1.3 mld dolarów przychodów ze sprzedaży. Nowa strategia rozwoju firmy zakłada rozpoczęcie działalności na kluczowych rynkach europejskich, w tym na rynku polskim. W jej ramach uruchomiono nową fabrykę w Rumunii. Kolejnym krokiem ETi jest wejście na polski rynek z szerokim asortymentem produktów. Oficjalnie swoją działalność w Polsce firma rozpoczęła w styczniu 2018 r. Natomiast działalność operacyjną w czerwcu ub.r.

Joanna Hamdan 14158 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.