Shopping Cardio w Posnanii

W ramach akcji Posnania Shopping Cardio Challenge będzie można poprawić swoją kondycję i wesprzeć Drużynę Szpiku. Przez cały miesiąc razem z klientami CH Posnania będzie ćwiczyć wyprzedaże, a podczas wielkiego finał akcji 26 stycznia swoje sposoby na bycie "fit" zaprezentują Fit Lovers.

Okres poświąteczny to czas noworocznych postanowień. Jednym z najpopularniejszych jest zwiększenie aktywności fizycznej. Z tej okazji poznańska Posnania zaprasza do wzięcia udziału we wspólnej zabawie – Posnania Shopping Cardio Challenge.

– Ćwiczenia na siłowni bardzo często kojarzą nam się z ogromnym wysiłkiem fizycznym i zmęczeniem. Pomimo ogromnego zapału część osób szybko rezygnuje z aktywności – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. - My chcemy pokazać, jak skutecznie łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego zapraszamy klientów do wzięcia udziału w akcji Posnania Shopping Cardio Challenge. Pokażemy jak w prosty sposób zadbać o swoje zdrowie i kondycję, w trakcie korzystania z najlepszych okazji wyprzedażowych w Poznaniu – tłumaczy.

Razem ze swoimi najemcami Posnania przygotowała kilkaset rabatów, promocji i akcji sprzedażowych. W całym obiekcie wyznaczone zostały szlaki, które pokazują ilości spalanych podczas zakupów kalorii.

– Spacerując na szlakach zakupowych Posnanii można spalić co najmniej 200 kcal. Każda dodatkowa aktywność – przymierzanie koszul, swetrów, kurtek czy wiązanie butów to dodatkowy wysiłek, podczas którego również spalamy nadmiar tkanki tłuszczowej – komentuje Magdalena Lutomska-Piechocka, specjalista ds. żywienia człowieka.

Przez cały miesiąc będzie można wziąć udział w konkursach, w których do wygrania będą zaproszenia na finałowy trening z Fit Loversami. We wszystkie styczniowe piątki i soboty w godzinach 12.00 – 20.00 w Forum ustawiona będzie strefa cardio, w której będzie można spalać kalorie. Każde spalone 10 kcal to 1 zł, którą Posnania przekaże dla podopiecznych Drużyny Szpiku na Oddziale Onkologii Dziecięcej w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera w Poznaniu. Osoby, które spalą najwięcej kalorii otrzymają zaproszenia na wielki finał z Fit Loversami, który odbędzie się 26 stycznia.

Katarzyna Pierzchała 5475 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.