Serenadowe Kąciki Zabaw

Właśnie zakończyła się akcja Spółdzielczej Mleczarni Spomlek.

Do tegorocznej edycji projektu zgłosiło się aż 18 placówek zdrowotnych z całej Polski zarekomendowanych przez pracowników i dostawców Mleczarni Spomlek.
 
W wyniku ogólnopolskiego głosowania internautów wyłonionych zostało 6 placówek medycznych z największą ilością głosów, które mleczarnia wyposaży w kąciki zabaw dla najmłodszych.
 
Oto laureaci tegorocznej edycji: Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Człuchowie, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych, Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Lesku, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokołowie Podlaskim oraz Przychodnia Rodzinna Thielemann i Wspólnicy w Brusach.
 
Przekazanie nagród laureatom nastąpi do końca lutego, tak aby najmłodsi jak najszybciej mogli korzystać z kącików zabaw, które będą wyposażone w dużą interaktywną zabawkę zaprojektowaną w konsultacji pedagogami i psychologami oraz dziecięce mebelki w ciepłej, żółtej barwie nawiązującej do kolorów marki Serenada.
 
Joanna Hamdan 14193 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.