Niehandlowa niedziela? To czas na klocki!

Galeria Jurajska w Częstochowie znalazła ciekawy pomysł na przyciągnięcie klientów w niehandlowe niedziele. W najbliższy weekend zaprasza na "Hocki-klocki", czyli niezwykłą zabawę z klockami różnych rozmiarów w roli głównej.

Na stronie galerii pojawił się właśnie taki komunikat: „Nie macie pomysłu na to, jak spędzić niedzielę z dzieckiem? „Nosi" Was, ale zimowa pogoda nie sprzyja aktywności pod gołym niebem? Mamy dla Was kilka pomysłów, jak ciekawie spędzić wolny dzień. Zapraszamy do naszego niedzielnego centrum rozrywki”.

Okazuje się, że niehandlowe niedziele w Galerii Jurajskiej będą teraz obfitować w rozrywkę i dobrą zabawę. Będzie się można o tym przekonać już 13 stycznia. W najbliższą niedzielę centrum zaprasza Was na „Hocki-klocki", czyli zabawę z klockami różnych rozmiarów.

Co konkretnie przygotowano? Po pierwsze, będzie można wziąć udział w zabawie budowania labiryntu z klocków, a następnie w wyzwaniu przejścia przez tę niezwykłą, poplątaną konstrukcję stworzoną przez dzieci.

Po drugie, najmłodsi będą mogli wcielić się w konstruktorów. W galerii stanie kilka specjalnych stolików z klockami mini wafle i kobro. Będzie można przy ich pomocy budować m.in. zwierzęta, domy, samochody i inne kreatywne konstrukcje.

Ponadto powstanie strefa z olbrzymimi klockami Mamuttico. Zabawa z tymi ostatnimi to angażująca przygoda, dzięki której można nie tylko tworzyć zmyślne konstrukcje, ale także tworzyć np. tor przeszkód do pokonania, wynalazek czy zbudować miasto.

Z kolei przy pomocy klocków - cegieł dzieci będą mogły zbudować np. fort, olbrzymiego krokodyla, żółwia czy wieżę. Nie zabraknie także zabaw i animacji. Będzie można m.in. pokonać tor przeszkód i przenosić klocki na czas. Będą także konkursy z nagrodami.

Gratką zabawy będą rodzinne pojedynki na największą wieżę z klocków. W sumie do zabawy wykorzystane zostanie w niedzielę kilkadziesiąt tysięcy klocków.

W najbliższą niedzielę, ale też i w pozostałe, w centrum można także odwiedzić tutejsze kino, fitness club czy Centrum Rozrywki Bajkowy Labirynt, w którym jest m.in. Ninja Park. Na gości będą też czekać 18 restauracji i kawiarni.

Początek klockowej zabawy o godz. 12:00. Wstęp wolny.

 

Katarzyna Pierzchała 5529 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.