Grycan i Milka nawiązały współpracę

W jej wyniku w lodziarnio-kawiarniach Grycan - Lody od pokoleń pojawiła się specjalna oferta z czekoladą Milka.

– Po raz pierwszy w historii firmy przygotowaliśmy specjalną, zimową ofertę z czekoladą Milka. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie w niej coś pysznego i umili sobie spotkania z przyjaciółmi i rodziną w mroźne, zimowe dni – mówi Małgorzata Grycan, współwłaścicielka sieci Grycan - Lody od pokoleń.

W skład oferty "Zima z czekoladą Milka" wchodzą: deser z czekoladą Milka – kompozycja dwóch kulek lodów czekoladowych, kulki lodów truskawkowych z czekoladą Milka, bitą śmietaną, polewą truskawkową i chrupiącą rurką waflową (18,90 zł);  kawa latte z czekoladą Milka – przygotowywana na pojedynczym espresso, z bitą śmietaną, polewą czekoladową i kawałkami czekolady Milka (16,90 zł) oraz czekolada na gorąco z czekoladą Milka – gęsta, aromatyczna czekolada podawana na gorąco z bitą śmietaną i kawałkami czekolady Milka (15,90 zł).

Oferta "Zima z czekoladą Milka" jest dostępna od 5 stycznia do 15 lutego we wszystkich lodziarnio-kawiarniach Grycan - Lody od pokoleń.

Joanna Hamdan 14162 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.