Smyk w Wągrowcu

Sklep sieci dołączył do grona najemców jedynego centrum handlowego w tym mieście.

Trwa rozbudowa centrum handlowego w Wągrowcu. Firma Mallson odpowiedzialna za jego komercjalizację pozyskała kolejnego sieciowego najemcę. Salon o powierzchni ok. 300 mkw. otworzy tam Smyk.

Sklepy Smyk oferują odzież i obuwie, zabawki, akcesoria niemowlęce i inne produkty dla dzieci w wieku 0-14 lat. W asortymencie sieci są także produkty pod własnymi markami – przede wszystkim Cool Club i Smiki, które dostępne są wyłącznie w sieci Smyk lub w sklepach partnerów franczyzowych. W ofercie sklepów są również  produkty renomowanych, znanych na całym świecie marek i producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci (m.in. Lego, Mattel, Hasbro itp.).

Obecnie sieć sklepów Smyk obejmuje ponad 160 punktów sprzedaży działających w centrach handlowych w Polsce oraz sklep internetowy smyk.com. Sklepy sieci działają również na Ukrainie i w Rumunii.

Centrum handlowe w Wągrowcu rozbudowuje się o zintegrowany z nim park handlowy. W sumie w obiekcie znajdzie się 10 sklepów i punktów usługowych. Głównymi najemcami obok Smyka są: supermarket Mila, drogeria Rossmann, sklep odzieżowy Sinsay, obuwniczy CCC oraz salon RTV firmy Neonet.

Obiekt zlokalizowany jest blisko centrum miasta - w otoczeniu największych osiedli mieszkaniowych. Nieopodal centrum handlowego znajdują się także markety Lidl, Intermarche, Aldi oraz Biedronka.

Właścicielem centrum jest fundusz LCP Properties. Otwarcie powiększonego obiektu nastąpi w I połowie 2019 roku.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.