W Wola Parku ruszyły zimowe wyprzedaże

W warszawskim centrum handlowym rabaty sięgają nawet do 70%.

Klienci Wola Parku, którzy skorzystają z wyprzedaży mogą kupić ubrania, buty i dodatki w bardzo korzystnych cenach. Promocje obejmą także kosmetyki, akcesoria do dekoracji wnętrz i sprzęt elektroniczny. Poświąteczne rabaty sięgają nawet do 70%.

Miłośnicy skórzanych torebek, portfeli i obuwia mogą zrobić zakupy w salonie Wittchen, który oferuje produkty nawet o 50% taniej. Podobne promocje czekają m.in. na klientów Kazara, Change Lingerie i Original Marines. Dużymi rabatami kusi też Vistula, Gino Rossi i Quiosque, gdzie można upolować buty i ubrania z 70% obniżką. W sumie klienci Wola Parku mogą zrobić zakupy w ponad 200 sklepach i punktach usługowych.

Ponadto do końca lutego w Wola Parku warszawiacy mogą korzystać z zimowej strefy sportu, otwartej w ramach Wola Fun Park. Na dzieci i dorosłych czekają: lodowisko, Mini Snow Park z torem przeszkód do jazdy na desce i snowtubing, czyli śnieżna górka do zjeżdżania na specjalnych oponach.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.