Z Nielsena do GfK

Od 3 stycznia Panelem Gospodarstw Domowych GfK kieruje dotychczasowy dyrektor zarządzający Nielsena w Polsce Szymon Mordasiewicz. Magdalena Zimna (na zdjęciu) awansowała w strukturach GfK.

Szymon Mordasiewicz obejmuje stanowisko Commercial Directora Panelu Gospodarstw Domowych w Polsce. W swojej roli będzie odpowiedzialny za realizację długoterminowej strategii wzrostu oraz zapewnianie klientom "satysfakcji" z dostarczanych rozwiązań i współpracy. Szymon Mordasiewicz zajmie miejsce Magdaleny Zimnej (na zdjęciu), która w międzynarodowych strukturach GfK awansowała na stanowisko Global Business Development Directora.

Szymon Mordasiewicz przeszedł w firmie Nielsen wszystkie szczeble kariery. Zaczynał w 2002 r. od stanowiska client executive, w latach 2009 – 2012 był już client service directorem, następnie w latach 2012 – 2014 pełnił funkcję commercial development directora CEE.

W 2014 r. został dyrektorem zarządzającym Nielsena w Polsce. Od 03.01.2019 pracuje w firmie GfK

 

Ilona Mrozowska 4595 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.