Kaufland z nową marką własną dla fanów sportu

Od 3 stycznia w sklepach sieci dostępne są artykuły nowej marki własnej - Newletics.

Newletics obejmuje tekstylia zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, takie jak T-shirty, obuwie sportowe, spodnie dresowe oraz przyrządy do ćwiczeń, w tym wielofunkcyjne urządzenie do ćwiczeń, czy zestaw hantli.

Jak zapewnia operator, ubrania regulują poziom wilgotności oraz umożliwiają skórze oddychanie. Co więcej, przy ich produkcji zastosowano innowacyjną technologię Bionic Finish, która ma hydrofobowy charakter oraz zapewnia dużą odporność na brud. Ubrania zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, potwierdzonych certyfikatami Gots oraz Oeko-Tex. Również akcesoria sportowe charakteryzuje wysoka wytrzymałość potwierdzona licznymi testami.

Asortyment dostępny będzie w sklepach Kaufland do 9 stycznia, lub do wyczerpania zapasów. Oferta marki Newletics będzie w tym roku sukcesywnie poszerzana o kolejne produkty.

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland posiada około 1200 sklepów i zatrudnia niemal 150 000 pracowników. W Polsce sieć prowadzi 208 marketów i zatrudnia ok. 15 000 pracowników.

 

 

Katarzyna Pierzchała 5474 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.