Poczuj radość wspólnego kibicowania

Trwa sezon Pucharu Świata w skokach narciarskich 2018/2019, a wraz z nim ogólnopolska kampania "Milka. Sercem z Naszymi".

Kolejną aktywnością w jej ramach jest organizowany przez markę Milka konkurs konsumencki prowadzony na terenie całej Polski we wszystkich sklepach sieci Biedronka.

Aby zostać jego uczestnikiem należy spełnić łącznie następujące warunki: w czasie sprzedaży promocyjnej zakupić jednorazowo dowolne produkty Milka (z wyłączeniem lodów i jogurtów) za minimum 10 zł i zachować dowód zakupu produktów (oryginalny paragon fiskalny), dokonać prawidłowego zgłoszenia udziału w konkursie na stronie milkazeskoczkami.pl oraz wykonać zadanie konkursowe – zgodnie z opisem w pkt. 11 regulaminu konkursu.

W puli nagród znajdują się bilety na konkurs skoków narciarskich w Zakopanem odbywający się w dniu 19 stycznia oraz 20 stycznia oraz karty przedpłacone o wartości 2000 zł.

Konkurs potrwa do 12 stycznia.

Joanna Hamdan 14707 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.