Nowe smaki w Galerii Echo

Restauracja Lepione - nowy koncept z szerokim wyborem dań kuchni polskiej, świeżych i ręcznie robionych na oczach gości - wzbogacił niedawno ofertę gastronomiczną kieleckiego centrum handlowego.

W lokalu królują dania mączne, takie jak pierogi, naleśniki i kluski w różnorodnym i nowoczesnym wydaniu. Oferta dostosowana jest również do wegetarian, wegan czy osób nie jedzących glutenu. Można także stworzyć własną kompozycję dnia.

Lokal Lepione stawia nacisk na różnorodność i jakość potraw. Aby ułatwić wybór są one podawane w systemie bufetowym, a zapłata za posiłek następuje przy kasie. Lokal podzielony jest na trzy strefy. W pierwszej znajdują się potrawy mączne oraz dodatki, w drugiej dania mięsne, natomiast w trzeciej - świeże sałatki oraz desery. Dodatkowym elementem karty dań są zupy i wyciskanie na miejscu soki.

– Lokal z tak bogatą ofertą dań dopasowanych do rozmaitych gustów stanowi nowość na gastronomicznej mapie. Przede wszystkim bazujemy na zdrowych, ekologicznych oraz sezonowych składnikach, co jest gwarancją  jakości i smaku. Oprócz dań będących odpowiedzią na tradycyjne gusta, takich jak pierogi, które będą zaskakiwać nowymi nadzieniami, czy tradycyjny schabowy, przygotowaliśmy też szeroki wybór produktów dla osób odżywiających się świadomie i dbających o linię  m.in. świeże sałatki i autorskie zestawy pysznych świeżo wyciskanych soków – powiedziała Agnieszka Żółkiewicz, project manager w firmie Wrocławska Akademia Kulinarna, będącej właścicielem marki.

Joanna Hamdan 12922 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.