Euronet stawia zimowe sezonowe bankomaty

Euronet ułatwia dostęp do gotówki turystom wybierającym się na zimowy odpoczynek w popularnych ośrodkach narciarskich. Sezonowe bankomaty są już m.in. w Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej, Białce Tatrzańskiej oraz Krynicy Zdrój. Będą dostępne dla użytkowników do połowy marca.

Euronet od lat instaluje tymczasowe urządzenia sezonowe w najpopularniejszych ośrodkach wypoczynkowych w sezonie letnim, ale również  zimowym. W tym roku dodatkowe bankomaty ułatwią zimowy wypoczynek turystom w Zakopanem, Białce Tatrzańskiej, Bukowinie Tatrzańskiej, Jurgowie, Suchym, Witowie k. Zakopanego, Szklarskiej Porębie, Dusznikach-Zdrój, Krynicy-Zdrój, Świeradowie-Zdrój oraz Karpaczu. Urządzenia instalowane sezonowo nie różnią się od tych dostępnych na co dzień w całej Polsce, również zakres usług dodatkowych pozostaje niezmieniony.

- Wyjazd na zimowy wypoczynek w ośrodkach narciarskich często wiąże się z koniecznością płatności na miejscu gotówką, np. za parking, wypożyczenie sprzętu czy usługi gastronomiczne. Wychodzimy naprzeciw naszym klientom i udostępniamy sezonowe urządzenia przy najczęściej uczęszczanych stokach – zaznacza Robert Midura, country manager Euronet Polska.

Dodaje, że dzięki bankomatom klienci Euronetu nie muszą się martwić o gotówkę na miejscu i przemierzać kilometrów w poszukiwaniu gotówki. Urządzenia będą pomocne również, gdy dziecku podczas ferii skończy się kieszonkowe i konieczny będzie szybki przekaz bankomatowy.

Euronet jest największym w Polsce niezależnym operatorem bankomatów oraz wpłato-bankomatów. Zarządza siecią około 8 tys. urządzeń zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Katarzyna Pierzchała 5191 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.