Galeria w Koronowie przywitała pierwszych klientów

Operatorem spożywczym obiektu został Polomarket. Klienci mogą zrobić zakupy również w sklepach takich sieciach jak: KiK, Rossmann, Media Expert, Świat Prasy i piekarnio-cukiernia Pychatka.

Zlokalizowana w Koronowie (woj. kujawsko-pomorskie) Galeria Coronovia działa od połowy grudnia 2018 r. Położona jest w niedalekiej odległości od centrum miasta, na skrzyżowaniu głównych szlaków komunikacyjnych Koronowa, przy Szosie Kotomierskiej 7. Powierzchnia najmu Galerii Coronovia wynosi 3 tys. mkw. i obejmie docelowo 8 punktów sprzedaży. Jest to największy tego typu obiekt w Koronowie.

Inwestorem projektu jest spółka Abrava, której podstawowym zakresem działalności jest pełna obsługa inwestycji, od pomysłu do realizacji. Nieruchomości należące do Grupy Abrava w przeważającej większości zlokalizowane są w miejscowościach do 50 tys. mieszkańców i stanowią galerie handlowe o powierzchni do 5 tys. GLA. Głównym operatorem spożywczym w zarządzanych przez Grupę obiektach jest sieć Polomarket, która otworzyła swoje podboje również i w Koronowie, w nowo otwartej galerii. Obecnie Polomarket liczy ok. 280 placówek.

W Galerii Coronovia otwarto ponadto takie sklepy jak KiK, Rossmann, Media Expert czy piekarnio-cukiernia Pychatka.

Koronowo to miasto położone w północnej Polsce, w woj. kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim. Według danych z 31 grudnia 2017 r. miasto miało 10 810 mieszkańców, a gmina 23 733 mieszkańców.

Ilona Mrozowska 4844 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.