Centrum handlowe w Żorach z nowymi wnętrzami

Ceetrus Polska zakończył modernizację Centrum Handlowego Auchan Żory. Dzięki kilkumiesięcznym pracom remontowym klienci mogą korzystać z odnowionych, nowoczesnych przestrzeni, m.in. strefy restauracyjnej, pokoju rodzica i dziecka oraz pasażu i toalet.

Centrum Handlowe Auchan Żory obecne na lokalnym rynku od blisko 18 lat. Z myślą o zwiększeniu komfortu wizyt klientów w obiekcie Ceetrus Polska, który jest właścicielem i zarządza obiektem, zdecydował o modernizacji wnętrza.

– Klienci doceniają ofertę handlową naszego obiektu, dzięki której podczas jednej wizyty mogą zakupić odzież, obuwie, produkty spożywcze, leki, artykuły do domu oraz sprzęt sportowy, a także zjeść posiłek oraz skorzystać z usług. Zależało nam na tym, aby nasze wnętrze stało się bardziej komfortowe, a nasi goście znaleźli w nim także przestrzeń do odpoczynku i spotkań z najbliższymi – tłumaczy Aleksandra Złotek, menedżer Centrum Handlowego Auchan Żory.

W pasażu została wymieniona podłoga oraz oświetlenie, a ściany pomalowano na jasne kolory. Dzięki temu wnętrza stały się nowoczesne i bardziej doświetlone. Klienci znajdą w nich strefy wypoczynku z wygodnymi meblami. Z myślą o rodzinach odwiedzających centrum handlowe z najmłodszymi, zmieniono aranżację wnętrza i wyposażenie pokoju rodzica i dziecka. Znalazły się tam wszelkie sprzęty niezbędne, by przewinąć i nakarmić malucha, a także chwilę odpocząć.

Całkowicie zmieniła się również aranżacja strefy restauracyjnej, gdzie klienci mogą komfortowo zjeść posiłek i spędzić czas z najbliższymi. Znalazły się tam wygodne meble i stoły. W nowym wystroju przestrzeni wykorzystano elementy drewniane i kolorowe obicia.

Autorem projektu odnowionych wnętrz Centrum Handlowego Auchan Żory jest pracownia architektoniczna Tremend. Inspiracją była zarówno nazwa miejscowości, pochodząca prawdopodobnie od słowa „żar”, jak i hasło centrum handlowego, czyli „Zakupy to Twój żywioł”. W projekcie wnętrza cztery żywioły reprezentowane są przez kolory: czerwony (ogień), żółty (powietrze), niebieski (woda), zielony (ziemia). Kolory te będą się przenikały, jak również wyznaczały poszczególne strefy, np. relaksu, wejścia czy toalety. Generalnym wykonawcą prac budowlanych była firma J.T. Konkurent. Obiektem zarządza Ceetrus Polska.

Centrum Handlowe Auchan Żory to ponad 25 sklepów i punktów usługowych. Wśród popularnych polskich i międzynarodowych marek odzieżowych i obuwniczych znajdują się, m.in. Orsay, Big Star, CCC i sklepy z upominkami. W obiekcie mieści się również hipermarket Auchan, natomiast na terenie centrum znajduje się Leroy Merlin, Norauto, Decathlon i stacja paliw Auchan.

Centrum oferuje ponadto restauracje, a także przestrzenie dostosowane do potrzeb rodzin z dziećmi, w tym pokój rodzica i dziecka. Klienci centrum mogą korzystać z bezpłatnego parkingu na ponad 1300 miejsc, w tym dla osób niepełnosprawnych. Mieści się przy ul. Francuskiej 11 w Żorach. Obiekt ma 19 105 mkw. powierzchni handlowej.

Katarzyna Pierzchała 2748 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }