Nowe Biedronki na koniec roku

W Mielcu największa sieć w Polsce otwiera swój siódmy sklep, a we Włocławku zyska nową lokalizację i większą powierzchnię. Otwarcia 29 grudnia.

Sklep Biedronka we Włocławku przenosi się z ul. Żytniej na ul. Polną. Z okazji jego otwarcia nie zabraknie promocji: rabaty sięgną nawet 63%.

Placówka przy ul. Polnej ma 700 mkw. powierzchni sprzedaży i parking na 40 miejsc. Została zaprojektowana według layoutu 2.0: w sklepie wydzielone zostały odrębne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, oznaczone są także moduły z artykułami promocyjnymi. W wyposażeniu zastosowano nowe technologie, jak przyjazne środowisku oświetlenie LED oraz urządzenia chłodnicze wykorzystujące gaz naturalny CO2 („clean technology”), a w przypadku chłodziarek i zamrażarek – gaz propan.

Sklep oferować będzie poszerzony asortyment, a od dnia otwarcia do 5 stycznia 2019 r. lub do wyczerpania zapasów obowiązywać będzie promocja na wybrane artykuły. Rabaty będą wynosić od 20 do 63 proc. Specjalną okazją będzie możliwość kupienia książki kucharskiej „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej” za 1 gr – ta oferta obowiązywać będzie pierwszych 200 klientów sklepu, którzy od 29 grudnia br. do 5 stycznia 2019 r. zrobią w nim zakupy za minimum 99 zł.

– Klienci, którzy przyjdą na otwarcie sklepu przy ul. Polnej w najbliższą sobotę mogą liczyć na darmową degustację świeżego pieczywa i soków. Dodatkowo w dotychczasowej lokalizacji przy ul. Żytniej 73 zaplanowana została wyprzedaż artykułów przemysłowych, która rozpocznie się 4 stycznia 2019 r. – mówi Marcin Kajser, starszy menedżer sprzedaży w Jeronimo Martins Polska.

Sklep przy ul. Polnej będzie czynny od poniedziałku do soboty od godz. 6:30 do 21:30, natomiast w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00.

Także w sobotę, 29 grudnia br., zostanie otwarty nowy sklep sieci Biedronka w Mielcu, przy ul. Jagiellończyka 29. Będzie to 7. placówka sieci w tym mieście.

W nowym sklepie o powierzchni 760 mkw. do dyspozycji klientów zostanie oddanych pięć kas, w których będzie można płacić gotówką, kartami płatniczymi oraz BLIK-iem poprzez aplikację mobilną banku klienta. Zmotoryzowani klienci będą mogli także korzystać z parkingu z 55 miejscami postojowymi.

– W czasie przygotowań do sylwestrowej zabawy zapraszamy mieszkańców Mielca do nowego, znakomicie wyposażonego sklepu Biedronka przy ul. Jagiellończyka. W pierwszym tygodniu jego funkcjonowania będzie można skorzystać z atrakcyjnych promocji m.in. na napoje, świeże owoce i warzywa oraz słodycze – mówi Tomasz Harasymiuk, starszy menedżer sprzedaży w Jeronimo Martins Polska, odpowiedzialny m.in. za sklep w Mielcu.

W specjalnej ofercie promocyjnej, obok produktów spożywczych, klienci znajdą także wybór artykułów przemysłowych, w tym m.in. sprzęt gospodarstwa domowego marki Hoffen, elektronikę marki Hykker oraz narzędzia Niteo Tools. Promocje te potrwają do 5 stycznia 2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

Sklep przy ul. Jagiellończyka także zaprojektowano w layoucie 2.0. Nowy sklep Biedronka w Mielcu będzie czynny od poniedziałku do czwartku od 6:15 do 22:00, w piątki i soboty od 6:15 do 23:00, natomiast w niedziele handlowe od 8:00 do 21:00.

Magdalena Weiss 2019 Artykuły

Niepoprawna recydywistka - związana z "Handlem" w latach 1999-2005 i ponownie od 2016 r. Tropi najnowsze trendy na rynku FMCG i zmiany w gospodarce. Amatorka kuchni greckiej i bibliotek publicznych. Mieszka kątem u trzech kotów.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }