21 grudnia ub.r. Pizza Hut dołączyła do grona najemców centrum handlowego Focus Park w Rybniku. Restauracja o powierzchni 56 mkw. wzbogaciła ofertę gastronomiczną strefy restauracyjnej, zlokalizowanej na II piętrze.

Pizza Hut Express to minirestauracja brandu Pizza Hut, przystosowana do lokali o niewielkiej powierzchni. Koncept, oferując świeżą i podaną w ciągu 5 minut pizzę z pieca. Ponadto klienci mogą śledzić proces przygotowania zamówienia, od skomponowania pizzy do jej wypieku. Nowy najemca podkreśla, że Pizza Hut Express jest idealnym wyborem dla osób, którym zależy na zjedzeniu smacznego posiłku przyrządzonego w krótkim czasie.

Oferta gastronomiczna rybnickiej galerii Focus Park to obecnie 3 restauracje: KFC, Lunch Station oraz Thai Long. Nowy najemca doskonale wpisuje się w realizację strategii leasingowej centrum i urozmaicenia oferty food court.

Natomiast 22 grudnia Pizza Hut otworzyła drugą restaurację Pizza Hut Delivery w Poznaniu

Lokal oferuje najpopularniejsze smaki Pizza Hut z dostawą w 30 minut. Nowa restauracja mieści się przy ul. Wojskowej 1/65 w Poznaniu. Jest czynna codziennie: od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00-23:00,
a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00. Lokal zajął powierzchnię 98 mkw. Dostawa zamówienia będzie realizowana w okręgu 5 km od restauracji.

Zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby – telefonicznie, dzwoniąc na jeden, ogólnopolski numer telefonu, poprzez platformę internetową www.pizzahut.pl oraz za pomocą aplikacji. Zamówienia można także odebrać bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu 10 minut.