W Kauflandzie zabawki nawet 30% taniej

Do świąt pozostało zaledwie kilka dni. Z myślą o tych, którzy jeszcze poszukują prezentów, sieć Kaufland przygotowała atrakcyjne promocje. W ramach oferty oprócz zabawek i zestawów prezentowych dostępne będą także różnorodne dekoracje świąteczne.

Już od 22 grudnia sieć Kaufland wprowadza wyjątkową promocję m.in. na dekoracje świąteczne. Klienci mogą zakupić wybrane artykuły nawet z 30% zniżką. Podobna promocja dotyczy także wszystkich zabawek dostępnych w sklepach. Wspomniane rabaty naliczane są przy kasie, a promocja potrwa do Wigilii albo do wyczerpania zapasów.

Z kolei zestawy kosmetyków dostępne będą w sieci nawet za połowę ceny. Promocja na kosmetyki nie łączy się z innymi rabatami. W niedzielę 23 grudnia zakupy będzie można zrobić w godzinach 7.00-23.00, natomiast 24 grudnia markety sieci Kaufland będą czynne w godzinach 7.00-13.00.

Świąteczne produkty dostępne we wszystkich 208 marketach Kaufland oznaczone są wizerunkiem Świętego Mikołaja. Dzięki temu ich odnalezienie jest jeszcze prostsze.

 

Katarzyna Pierzchała 2757 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }