Lewiatan przekazał 16 tys. zł

Fundusze na organizację Wigilii otrzymały domy dziecka oraz hospicja wybrane przez spółki regionalne firmy.

Podczas III edycji Kongresu 590 Polska Sieć Handlowa Lewiatan zorganizowała pokazowy sklep, w którym można było kupić produkty spożywcze oraz artykuły regionalne, pochodzące z Podkarpacia. Sieć informowała uczestników, że środki zebrane podczas dwóch dni zostaną przekazane podopiecznym wybranych placówek w całej Polsce, a w szczególności do niewielkich ośrodków miejskich i wiejskich.

– W trakcie prac nad stoiskiem na Kongresie 590 postanowiliśmy, że chcemy przekazać środki uzyskane ze sprzedaży w sklepie na szczytny cel. Wyjątkowy przedświąteczny czas to dobry moment na dzielenie się dobrem, dlatego przekazaliśmy fundusze na organizację Wigilii i prezenty dla podopiecznych domów dziecka i hospicjów. Mamy nadzieję, że dzięki temu na ich twarzach pojawią się szerokie uśmiechy i zapomną na chwilę o codziennych problemach – powiedział Marcin Poniatowski, członek zarządu ds. marketingu Lewiatan Holding.

Dodatkowo w okresie przedświątecznym w sklepach Lewiatan widoczni są wolontariusze m.in. Polskiego Czerwonego Krzyża, Caritas, czy Banków Żywności, którzy zbierają żywność dla najuboższych. Ponadto wiele oddziałów angażuje się w lokalne inicjatywy charytatywne.

Joanna Hamdan 8902 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }