Już jest 200. drogeria Hebe

21 grudnia br. otwarto 200. drogerię Hebe w Polsce. Nowy sklep sieci mieści się w Galerii Dębickiej przy ul. Ks. Nosala 2 w Dębicy. Jest to pierwsza drogeria Hebe w tym mieście.

Hebe to drogeria oferująca wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. Ma też bogatą ofertę kosmetyków koreańskich, dermo oraz profesjonalnych, a także szeroki wybór wysokiej jakości produktów do makijażu i akcesoriów, m.in. Hebe Professional. Co również wyróżnia Hebe, to dostępność świetnie przeszkolonych konsultantek, które służą profesjonalną poradą.

W dniu otwarcia drogerii w Dębicy klienci mogli wziąć udział w licznych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami a do 24 grudnia skorzystać z dwóch ofert specjalnych. Pierwsza to: „Wszystkie zapachy od -30% do -60%”. W ofercie produkty wielu firm, takich jak: Chopard, DKNY czy Tommy Hilfiger. W ramach drugiej oferty wszystkie produkty marek Nacomi i Purederm można nabyć z 30% rabatem, a za produkty Bielendy zapłacić 40% mniej.

Oprócz tego, z okazji otwarcia drogerii, wiele innych produktów dostępnych jest w atrakcyjnych cenach w ramach akcji „Cenowe Szaleństwo”. Hebe w Galerii Dębickiej otwarte będzie przez cały tydzień, w tym w niedziele handlowe, w godz. 10-21.

Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja jest właścicielem sieci drogerii Hebe rozwijanych w Polsce od 2011r. w ramach projektu biznesowego Grupy Jeronimo Martins w Polsce. Koncepcja drogerii opiera się na połączeniu wysokiej jakości obsługi z ofertą produktów zawsze w niskiej cenie. Unikalny wystrój wnętrza, spójna wizualizacja i komfort zakupów są jednym z czynników wyróżniających Hebe. W kolejnych latach JMDiF planuje dalszy rozwój w oparciu o dotychczasowe doświadczenia z rynku drogeryjnego i farmaceutycznego.

Katarzyna Pierzchała 4886 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.