Pizza Hut Delivery w Krakowie

Nowa restauracja mieści się przy ul. Drukarskiej 18 w rejonie Ruczaj.

20-go grudnia sieć restauracji Pizza Hut otworzyła pierwszą restaurację Pizza Hut Delivery w Krakowie w rejonie Ruczaj. Lokal oferuje najpopularniejsze smaki Pizza Hut z dostawą w 30 minut.

W dniu otwarcia na gości lokalu będą czekały niespodzianki, w tym promocja - darmowa pizza dla pierwszych 100 osób.

Miłośnicy marki Pizza Hut mogli wybrać jedną średnią pizzę na cieście pan lub tradycyjnym spośród następujących smaków: margherita, pepperoni, hawajska, americana oraz classica. Ponadto, na przybyłych gości czekały upominki mini bazylie do wyhodowania oraz kolorowe balony dla najmłodszych.

Restauracja będzie czynna codziennie: od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00-23:00, a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00. Dostawa zamówienia będzie realizowana w okręgu 5 km od restauracji.

Zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby – telefonicznie, dzwoniąc na jeden, ogólnopolski numer telefonu, poprzez platformę internetową www.pizzahut.pl oraz za pomocą aplikacji. Zamówienia można odebrać także bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu zaledwie 10 minut.

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.