Orkla Care. Maseczki Soraya

Na dobranoc.

Maseczki na dobranoc to intensywna pielęgnacja skóry po całym dniu, a jednocześnie sposoby na wieczorny relaks i dobry sen.

Dzięki formule "sleep-well" skóra czerpie dobroczynne składniki maseczki przez całą noc. Rano cera jest wypoczęta, promienna i wygląda pięknie.

Każda maseczka zawiera: naturalną glinkę, której nie trzeba zmywać, więc skóra przez całą noc korzysta z jej dobroczynnego działania; składniki intensywnie nawilżające i odżywcze oraz zapach z nutami lawendy.

Do wyboru są cztery maseczki: Spacer przed snem – dotleniająca maseczka z zieloną glinką i ekstraktem z nasturcj; Wieczorna kąpiel – nawilżająca maseczka z białą glinką i kompleksem dream-moist; Kieliszek wina – wygładzająca maseczka z różową glinką i ekstraktem z winogron oraz Medytacja – regenerująca maseczka z żółtą glinką i olejem abisyński. 

Joanna Hamdan 12883 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.