Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Sylwestrowa celebracja z bąbelkami

Imprezę sylwestrową i huczne powitanie Nowego Roku, dla wszystkich fanów dobrej zabawy przygotował Wujaszek Liestyle wspólnie z duetem DJskim Flirtini oraz marką Martini.

Niezwykłe New Year’s Eve Party dla wszystkich miłośników dobrej zabawy pod hasłem No Martini No Party, szykuje Wujaszek Liestyle, znany z wyjątkowego zamiłowania do wieczornych spotkań, zarówno w domu, jak i w klubach.

Sylwestrową noc zaplanował wspólnie z Martini, duetem DJskim Flirtini w asyście przyjaciół za DJką oraz barowym teamem Hocków Klocków.

Goście powitają Nowy Rok w zupełnie nowej, uznawanej obecnie za najgorętszą lokalizacje na mapie Warszawy – Elektrowni Powiśle, która już wkrótce otworzy się na nowo. Będzie to pierwsza impreza sylwestrowa w industrialnych, klimatycznych wnętrzach Elektrowni, zorganizowana jeszcze przed jej oficjalnym otwarciem.

Jak co roku wielkiemu odliczaniu do północy będą towarzyszyły tradycyjnie bąbelki. Noc sylwestrową Wujaszek wraz ze swoimi gośćmi będzie celebrował razem z Martini Asti.

Szczegóły na Facebooku: https://www.facebook.com/events/356257618469725/

Joanna Hamdan 8855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }