Allegro ratuje święta

"Jeszcze zdążysz - odbierz osobiście przed Świętami" - nowy projekt Allegro pomoże spóźnionym zakupowiczom.

Specjalne narzędzie dostępne w poszczególnych kategoriach serwisu Allegro wskaże produkty, które można odebrać osobiście od konkretnych sprzedawców w miejscu wskazanym przez klienta. To pierwsza taka akcja odbiorów lokalnych w okresie świątecznym zorganizowana przez Allegro.

- Zakupy przedświąteczne są dla Polaków niezmiernie ważne, kupują przecież prezenty dla swoich bliskich i przyjaciół - mówi Francois Nuyts, CEO Allegro. - Co zrobić, żeby były łatwe i przyjemne? Dzięki akcji “Jeszcze zdążysz” wielu Polaków, pomimo że święta już za pasem, będzie miało szansę zrobić wygodnie zakupy przez internet nawet na kilka dni przed Gwiazdką i będzie mogło spokojnie odebrać je osobiście u lokalnego sprzedawcy - wyjaśnia.

Przekonuje on, że e-zakupy dają znacznie większe korzyści niż kupowanie w tradycyjny sposób. - Niższe ceny, ogromny wybór i wygoda to przewagi nie do przecenienia – uważa Nuyts. -Jeśli dodać do tego usługę Allegro Smart!, czy wygodne zerowe raty, dostępne w wielu popularnych kategoriach na Allegro na stałe, a teraz także akcję “Jeszcze zdążysz” to wyraźnie widzimy jak bardzo zakupy w internecie mogą ułatwić przedświąteczne życie każdego z nas - wymienia CEO Allegro.

W akcji “Jeszcze zdążysz” będzie dostępnych około 25 milionów ofert z odbiorem osobistym.  Można je znaleźć na dwa sposoby:

  • objęte akcją produkty można znaleźć po prostu na listach wyników wyszukiwania - będą oznaczone specjalną ikoną “Odbiór osobisty przed Świętami”;

  • przez specjalną wyszukiwarkę w każdej kategorii, przez które klienci wybiorą miasto, w którym chcą odebrać zamówienie i przejdą do listy ofert spełniających wszystkie warunki programu.

W akcji trwającej od 19 do 21 grudnia br. biorą udział wyłącznie sprzedawcy spełniający określone wymagania jakościowe: ocena sprzedaży powyżej 98% klientów polecających, ocena za czas dostawy wyższa niż 4,9 (maksymalna to 5,0) zdefiniowany co najmniej 1 punkt odbioru osobistego lub odbioru osobistego po przedpłacie w Polsce.

W okresie przedświątecznym coraz więcej Polaków decyduje się na zakupy w internecie i ruch na Allegro znacząco wzrasta. W tym roku każdego dnia klienci kupują około dwa miliony produktów. W większości klienci korzystają z Allegro na smartfonach i tabletach, wybierają spośród ponad 90 milionów ofert.

 

Katarzyna Pierzchała 2772 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }