W trosce o zdrowy uśmiech dzieci

Z okazji zbliżających się świąt, w warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka firma P&G zorganizowała warsztaty dla najmłodszych. W akcję zaangażowała się również Małgorzata Rozenek-Majdan.

"Niesamowity świat higieny jamy ustnej" to program edukacji stomatologicznej Instytutu Blend-a-Med Oral-B, który od lat pomaga wykształcić w dzieciach z pierwszych i drugich klas szkół podstawowych pozytywne nawyki dbania o higienę.

Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, firma Procter & Gamble postanowiła rozszerzyć jego zasięg i dotrzeć do dzieci z Centrum Zdrowia Dziecka.

15 grudnia mali pacjenci warszawskiego szpitala, nie tylko dowiedzieli się jak poprawnie dbać o zęby, ale również otrzymali świąteczne prezenty – szczoteczki elektryczne Oral-B z bohaterami bajek Disneya. Wręczyła je  Małgorzata Rozenek-Majdan.

W trakcie warsztatów, dzieciom towarzyszyli rodzice i opiekunowie, którzy odgrywają kluczową rolę w procesie edukacji najmłodszych. Poprzez codzienny kontakt z dziećmi, w naturalny sposób kształtują u nich odpowiednie postawy i codzienne nawyki, uczą kultury mycia zębów i pilnują, by szczotkowanie było dokładne i odpowiednio długie.

Joanna Hamdan 8697 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }