Pizza Hut Delivery w Poznaniu i Bydgoszczy

W Poznaniu jest to pierwsza restauracja sieci, a w Bydgoszczy trzecia.

Oba lokale oferują najpopularniejsze smaki Pizza Hut z dostawą w 30 minut.

Nowa restauracja w Poznaniu mieści się przy ul. Kurpińskiego 10. W dniu otwarcia, od godziny 16-tej na gości lokalu będą czekały niespodzianki, w tym promocja - darmowa pizza dla pierwszych 100 osób. Miłośnicy marki Pizza Hut będą mogli wybrać jedną średnią pizzę na cieście pan lub tradycyjnym spośród następujących smaków: margherita, pepperoni, hawajska, americana oraz classica. Aby otrzymać darmową pizzę wystarczy przyjść o godzinie 15-tej do nowej restauracji i odebrać promocyjne zaproszenie. Ponadto, na przybyłych gości będą czekać upominki - mini bazylie do wyhodowania oraz balony dla najmłodszych.

Restauracja będzie czynna codziennie: od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00-23:00, a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00. Lokal, zajmie powierzchnię 92 mkw. Dostawa zamówienia będzie realizowana w okręgu 5 km od restauracji.

Z kolei nowa restauracja w Bydgoszczy mieści się przy ul. Ku Wiatrakom 42. W dniu otwarcia, na Gości lokalu będą czekały atrakcyjne niespodzianki, w tym pyszne babeczki oraz darmowa pizza dla pierwszych 100 osób! Miłośnicy marki Pizza Hut będą mogli wybrać jedną średnią pizzę na cieście Pan lub Tradycyjnym .

Restauracja będzie czynna codziennie: od niedzieli do czwartku w godzinach 11:00-23:00, a w piątki i soboty od 11:00 do 24:00. Lokal, zajmie powierzchnię ok 100 mkw. Dostawa zamówienia będzie realizowana w okręgu 8 km od restauracji.

W nowo otwartych restauracjach zamówienia z dostawą pod wskazany adres można składać na trzy sposoby – telefonicznie, poprzez platformę internetową www.pizzahut.pl oraz za pomocą aplikacji. Zamówienia można odebrać także bezpośrednio w restauracji, która przygotuje je w ciągu 10 minut.

Pizza Hut to sieć restauracyji. Marka oferuje bogaty wybór pizzy prosto z pieca, przygotowywanej ze świeżych składników. W Polsce siecią Pizza Hut zarządza holding AmRest, który od 1993 roku rozwinął sieć do liczby ponad 100 lokali. W ramach marki firma AmRest prowadzi formaty: Pizza Hut Dine-In – restauracje z obsługą kelnerską, Pizza Hut Express – koncept oferujący świeżą pizzę, przygotowywaną w 5 minut, na oczach gości, a od 2017 roku AmRest rozwija nową odsłonę restauracji Pizza Hut Dine-In: lokale z otwartą kuchnią i kamiennym piecem w centralnym punkcie restauracji. AmRest mocno inwestuje również w kanał dostaw w ramach marki, rozwijając koncept Pizza Hut Delivery – restauracje oferujące dostawy w ok. 30 minut.

Joanna Hamdan 13233 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.