Hebe to już 197 drogerii

Nowe sklepy sieci pojawiły się w Centrum Handlowym przy ul. Św. Antoniego 2 w Swadzimiu oraz w Galerii Rondo przy ul. Partyzantów 2a w Bochni.

Są to pierwsze placówki Hebe w obu miejscowościach. Łącznie sieć liczy 197 sklepów.

Klienci nowo otwartych drogerii Hebe od 14 do 17 grudnia będą mogli skorzystać z dwóch ofert specjalnych. Pierwsza to "Wszystkie zapachy od 30% do 60%". W ofercie produkty wielu firm, takich jak: Chopard, DKNY czy Tommy Hilfiger. W ramach drugiej oferty wszystkie produkty marek Nacomi i Purederm będzie można nabyć z 30% rabatem, a za produkty Bielendy zapłacimy 40% mniej.

Oprócz tego, z okazji otwarcia drogerii, wiele innych produktów dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach w ramach akcji "Cenowe Szaleństwo". Oferta prezentowana jest w ulotkach dostępnych w sklepie i obowiązuje w dniach od 14 do 17 grudnia lub do wyczerpania zapasów.

"Warto z kartą!" - tylko w dniu 14 grudnia robiąc zakupy za min. 70 zł klienci obu nowo otwartych drogerii otrzymają 10 zł rabatu. Jakie są korzyści z karty Hebe? Bon powitalny w wysokości 10 zł, rabaty nawet do -50% na wybrane produkty, rabaty dla rodziców 10%, możliwość testowania produktów czy wzięcia udziału w konkursie "Bądź piękna z Hebe".

Hebe w Hebe w Centrum Handlowym przy ul. Św. Antoniego 2 w Swadzimiu otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-22:00, a w soboty w godz. 7:00-22:00. Natomiast Hebe w Galerii Rondo przy ul. Partyzantów 2a w Bochni otwarte będzie od poniedziałku do soboty w godz. 6:00-22:00, a w niedziele handlowe w godz. 9:00-22:00. 

Hebe to drogeria oferująca wyselekcjonowany, różnorodny asortyment oraz produkty dostępne na wyłączność, m.in. marek Gosh, Hean, Bandi, Benton, Nacomi, Halloween czy Desigual. W ofercie Hebe znajdują się również kosmetyki koreańskie, dermo oraz profesjonalne, a także produkty do makijażu i akcesoria, m.in. Hebe Professional. Właścicielem sieci jest Jeronimo Martins Polska.

Joanna Hamdan 14187 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.