Huawei i Costa Coffee ogłaszają współpracę

Od 17 grudnia, goście odwiedzający cztery warszawskie kawiarnie sieci będą mogli poznać innowacyjne rozwiązania w tabletach oraz smartfonach Huawei.

Huawei, producent smartfonów oraz sieć kawiarni Costa Coffee rozpoczynają współpracę.

Od 17 grudnia w czterech kawiarniach w Warszawie - Costa Coffee Krakowskie Przedmieście, Costa Coffee Plac Trzech Krzyży, Costa Coffee Radiowa i Costa Coffee Rakowiecka - pojawią się stoliki ekspozycyjne z urządzeniami Huawei.

Goście kawiarni będą mogli poznać przedpremierowo nowy smarfton Huawei P smart 2019. Obok smartfonów, na kawiarnianych stolikach eksponowane będą tablety Huawei MediaPad M5 10.

Goście odwiedzający kawiarnie będą mogli też skonsultować swoje pytania dotyczące urządzeń z pracownikami Costa Coffee, przeszkolonymi przez ekspertów Huawei.

Projekt ma charakter pilotażowy i jest pierwszą tego rodzaju współpracą podjętą przez producenta elektroniki użytkowej i sieć kawiarni na polskim rynku.

Joanna Hamdan 8872 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }