Grycan poleca się na święta

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia Elżbieta i Zbigniew Grycanowie zapraszają do swoich lodziarnio-kawiarni, gdzie na klientów czeka słodka oferta "Najlepsze na Święta".

W ofercie „Najlepsze na Święta” znalazły się dwie propozycje.

Pierwsza to deser malinowe brownie. To połączenie lodów czekoladowych, stracciatella i sorbetu z malin z gorącym, czekoladowym ciastkiem brownie własnej produkcji. Deser udekorowany jest bitą śmietaną, przygotowywanym na miejscu w lodziarnio-kawiarni sosem z malin oraz chrupiącą waflową rurką wypiekaną i ręcznie zwijaną we własnej pracowni cukierniczej. Cena 19,90 zł.

Druga to zestaw z kawą cappuccino i piernikiem staropolskim z bakaliami, który przygotowywany jest według tradycyjnej, rodzinnej receptury, pochodzącej z Kresów Wschodnich. Jego niepowtarzalny smak jest zasługą starannie wyselekcjonowanych składników: miodu z wybranej pasieki, aromatycznych przypraw, bakalii oraz gotowanego karmelu. Każdy piernik przekładany jest domowymi powidłami śliwkowymi, a następnie ręcznie oblewany czekoladą i ozdabiany połówkami orzechów włoskich. Dodatkiem do piernika jest gałka smaku deserowego – lody cynamonowe ze śliwkami i ciasteczkami oraz aromatyczna kawa cappuccino, przygotowywana na bazie specjalnej włoskiej mieszanki. Cena: 17,90 zł.

Oferta obowiązuje od 7 grudnia 2018 roku do 4 stycznia 2019 roku we wszystkich lodziarnio-kawiarniach marki Grycan – Lody od pokoleń.

Joanna Hamdan 8855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }