Focus Park zaprasza na kiermasz i koncert

Wydarzenie w rybnickim centrum handlowym będzie okazją, aby wspomóc najbardziej potrzebujących poprzez zakup ręcznie robionych ozdób świątecznych.

Kiermasz bożonarodzeniowy, który potrwa przez 3 dni, organizowany jest przy współudziale WTZ-ów oraz stowarzyszeń i fundacji regionu rybnickiego.

Świąteczny kiermasz ma charakter non profit. Środki zgromadzone przez warsztaty w jego trakcie przeznaczone zostaną na: wyjazdy rehabilitacyjno-integracyjne dla podopiecznych, integrację społeczną i zawodową osób niepełnosprawnych oraz zakup materiałów, z których powstaną kolejne wyjątkowe dzieła.

Partnerami akcji w tym roku będą: WTZ, Stowarzyszenie "Oligos", Stowarzyszenie "Pod Wieżą", Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Rybniku: "Latarnia" oraz "Przystań".

Ponadto w niedzielę, 16 grudnia, o godz. 16:00, jak co roku odbędzie się koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Karola i Antoniego Szafranków w Rybniku.

Joanna Hamdan 8855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }