Rusza Manufaktura Pluszaków

W CH 3 Stawy w Katowicach, każdy kto odwiedzi centrum do 16 grudnia będzie mógł wykonać własnoręcznie swojego misia.

Od 14 grudnia w Centrum Handlowym 3 Stawy otworzy się Manufaktura Pluszaków. Będzie to miejsce, gdzie każdy klient centrum handlowego będzie mógł własnoręcznie wykonać pluszaka, a następnie podarować go jako świąteczny prezent. Fabryka będzie wyróżniała się niepowtarzalną, misiową scenografią. Na jej terenie będzie można znaleźć 4 stanowiska zaaranżowane na mini szwalnie.

W pierwszej znajdzie się stoisko, gdzie każdy będzie mógł wybrać swój materiał, z którego wykona misia. W drugiej strefie będzie można nauczyć się samodzielnie szyć. W trzeciej - pluszaki nabiorą kształtów. Będzie to miejsce wypełniania maskotek. Ważnym elementem w będzie włożenie do środka misia serduszka i nadanie mu imienia. W ostatniej strefie będzie okazja do uwolnienia świątecznej kreatywności – to tutaj poprzez ozdobienie pluszaka nabierze on wyjątkowego wyglądu.

Wydarzenie potrwa do niedzieli 16 grudnia.

Joanna Hamdan 8873 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }