Grudniowe niespodzianki w Wola Park

Warszawskie centum handlowe zaprasza na jarmark świąteczny oraz warsztaty.

13 grudnia w Wola Parku wystartował jarmark świąteczny. Stosika ze świeżymi, ekologicznymi produktami regionalnymi to okazja do zaopatrzenia się w składniki niezbędne do przyrządzenia bożonarodzeniowych dań.

Do 23 grudnia klienci Wola Parku po raz kolejny będą mogli kupić m.in. tradycyjne wędliny, pieczywo i miody. Aby poczuć prawdziwie świąteczną atmosferę na stoiskach nie zabraknie też bożonarodzeniowych wypieków.

Jarmark świąteczny zlokalizowany jest poziomie 0, w pobliżu cukierni Sowa i sklepu odzieżowego KappAhl. Stoiska z żywnością będą otwarte w godzinach pracy Wola Parku.

Ponadto grudzień w Wola Parku upłynie pod znakiem warsztatów inspirowanych nastrojem świąt Bożego Narodzenia. W najbliższy weekend zaplanowano kolejne spotkania, podczas których uczestnicy wspólnie upieką pierniczki i stworzą dekoracje świąteczne.

W sobotę, 15 grudnia odbędą się zajęcia dla dorosłych, podczas których stworzone zostaną niebanalne dekoracje świąteczne. Podczas warsztatów w Wola Parku uczestnicy wykonają bombki i styropianowe kule, ozdobione mchem, korą drzew, suszonymi owocami i gałązkami drzew.

Z kolei w niedzielę, 16 grudnia Wola Park zaprasza na warsztaty, podczas których zbudowana zostanie choinka z rdestowca sachalińskiego, rośliny nazywanej polskim bambusem. Gotowe drzewko będzie można udekorować ozdobami świątecznymi i zielonymi gałązkami.

Udział w zajęciach dla dorosłych jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszej rejestracji: https://www.wolapark.pl/pl-pl/warsztaty.

Joanna Hamdan 8855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }