Gama razy dwa

Nowe sklepy zostały otwarte w Szczytnie i Starych Grabiach niedaleko Wołomina.

Społem Olsztyn otworzyło dziesiąty sklep pod szyldem Gama, tym razem w Szczytnie.

Sklep zlokalizowany w centrum miasta o powierzchni handlowej 180 mkw. został w ciągu kilku dni dostosowany do standardów sieci Gama. W placówce wymieniony został również sprzęt chłodniczy na nowy, energooszczędny.

Ponadto niespełna dwa miesiące od otwarcia pierwszej Mini Gamy także Gminna Spółdzielnia w Wołominie otwiera kolejny sklep. Obiekt o powierzchni sali sprzedaży 65 mkw. znajduje się w miejscowości Stare Grabie. Niewątpliwie, do decyzji zarządu o otwarciu drugiego sklepu przyczyniły się pozytywnie opinie klientów.

Gama to ogólnopolska, spółdzielcza sieć sklepów spożywczych, która bazuje na placówkach już działających oraz nowo otwieranych w ramach spółdzielni współpracujących z PSD. Przynależność do niej ma pomóc w podtrzymaniu lojalności dotychczasowych klientów, a jednocześnie umożliwić pozyskanie nowych, głównie osób młodych, ceniących możliwość dokonywania szybkich i wygodnych zakupów. Obecnie sieć liczy ponad 550 sklepów w całej Polsce.

Joanna Hamdan 8855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }