Biedronka celuje w Skarbimierz

Sieć ma już w tym mieście centrum dystrybucyjne, a od 13 grudnia działa tam także pierwszy sklep.

Położona przy ul. Dębowej placówka została zaprojektowana według standardu 2.0, jest też wyposażona w ladę mięsno-wędliniarską i stoisko z kurczakiem z różna. 

W nowo otwartym sklepie o powierzchni 400 mkw. do dyspozycji klientów są 3 kasy, w których można płacić gotówką, kartami płatniczymi oraz BLIK-iem poprzez aplikację mobilną banku klienta. Placówka oferuje także parking z 30 miejscami postojowymi.

– Sieć Biedronka dba o to, by wszyscy klienci jej sklepów mogli robić zakupy w jak najdogodniejszy dla siebie sposób, oszczędzając cenny czas i pieniądze. Stąd też pomysł na otwarcie placówki w Skarbimierzu k. Brzegu. Od teraz mieszkańcy tej miejscowości mogą liczyć na komfortowe zakupy w nowoczesnym, znakomicie wyposażonym sklepie Biedronka – mówi Małgorzata Rogosz, kierownik operacji i sprzedaży w Jeronimo Martins Polska, odpowiedzialna m.in. za nowy sklep Biedronka w Skarbimierzu.

Asortyment dobrany specjalnie z okazji uruchomienia nowego sklepu prezentuje specjalny folder obowiązujący od 13 do 19 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Obejmuje on szereg promocji na artykuły spożywcze i przemysłowe. Klienci skarbimierskiej placówki mogą zaopatrzyć się w niej w świeże mięsa i wędliny, oferowane na oddzielnym stoisku, a także w kurczaka z rożna.

Sklep przy ul. Dębowej zaprojektowany został w formacie 2.0. Oznacza to zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów: w sklepie wydzielone zostały odrębne strefy, np. z pieczywem, owocami i warzywami, kosmetykami, a także oznaczone moduły z artykułami promocyjnymi.

Nowy sklep Biedronka w Skarbimierzu będzie czynny od poniedziałku do czwartku od 6:30 do 22:00, w piątki i soboty od 6:30 do 23:00, natomiast w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00.

Właścicielem sieci Biedronka jest Jeronimo Martins Polska. Obecnie liczy ona 2850 sklepów w ponad 1000 miejscowościach. Sieć współpracuje z ponad 600 polskimi partnerami handlowymi. Jeronimo Martins w Polsce zatrudnia ponad 65 tys. pracowników. Od 1995 r. Grupa zainwestowała w naszym kraju ponad 12 mld zł. 

Joanna Hamdan 13211 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.