Mondelez Polska. Sezonowe nowości od Milki

W oczekiwaniu na święta.

Z okazji nadchodzących świąt, Milka przygotowała słodką ofertę produktów sezonowych.

Obok słodyczy takich jak np. kalendarz adwentowy Milka, mikołaj Milka czy bałwanek Milka, w portfolio marki znalazły się także nowości – czekoladowe kulki Milka Snow Balls w wersji Oreo oraz maskotki ze słodyczami Milka.

Produkty sezonowe, w tym nowości, mają silne wsparcie mediowe, PR-owe oraz sprzedażowe. Świąteczny spot emitowany jest w telewizji i kinach, a zupełnie nowe kreacje digitalowe na platformach VOD oraz w serwisach społecznościowych Facebook i Youtube. Dodatkowo, w największych miastach w Polsce pojawiły się świąteczne citylighty. Produkty będą promowane również na specjalnych wydarzeniach w galeriach handlowych dziewięciu polskich miast.

Zakupem mediów do kampanii zajął się dom mediowy Carat. Za kreacje odpowiada agencja Sarigato. Za realizację eventów w centrach handlowych – agencja Event Factory. Obsługę social media powierzono Liquid Thread. Działania PR prowadzi agencja Big Picture.

Joanna Hamdan 9049 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }