Profi. Pasztety Dworskie Profi

W nowym, większym słoiczku.

Pasztety Dworskie Profi to linia produktów, których skład bazuje na połączeniu mięsa wieprzowego, drobiowych wątróbek, dziczyzny i kompozycji przypraw. Każda spośród czterech wersji smakowych, powstała w wyniku inspiracji staropolskimi recepturami potraw przyrządzanych z mięsa królika, dzika, jelenia oraz kaczki.

Jeśli nie zjemy całego pasztetu na raz, możemy zakręcić słoik z pozostałym pasztetem i po zakręceniu przechowywać go w lodówce, dzięki czemu produkt zachowa dłużej świeżość nawet po otwarciu.

Większa pojemność (130 g) z wystarczy do przygotowania kilku posiłków. Pozbawiony zbóż skład powoduje dodatkowo, że mogą stanowić one element jadłospisu osób przestrzegających diety bezglutenowej.

Cena za 130 g wynosi 7,99 zł.

Joanna Hamdan 8855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }