Nowy skaner laserowy od Datalogic

Wydajność w każdych warunkach.

Datalogic prezentuje urządzenie DS5100. To nowy, funkcjonalny, wielozadaniowy, kompaktowy skaner laserowy. Dzięki szerokiej ofercie modeli seria DS5100 oferuje świetną wydajność odczytu oraz wbudowaną łączność na poziomie przemysłowym.

To wydajne kosztowo rozwiązanie jest idealne do wszelkich operacji identyfikacyjnych dla różnorakich dziedzin, od przemysłu motoryzacyjnego, przez sektor spożywczy, na rynku farmaceutycznym skończywszy.

Szeroki wybór modeli do skanowania na średni i daleki zasięg, z lustrami oscylującymi oraz do pracy w temperaturach ujemnych, zapewnia efektywność w takich dziedzinach zastosowań jak: hala produkcyjna, identyfikacja produktów, kontrola końcowa, automatyczny magazyn, logistyka wewnętrzna, kontrola palet, mroźnie.

DS5100 ze względu na niezwykłą wydajność zastąpi niektóre stosowane w chwili obecnej skanery laserowe, upraszczając ofertę Datalogic w tym zakresie dzięki inteligentnemu, wielozadaniowymi urządzeniu.

Joanna Hamdan 8855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }