Czekoladowy weekend z E. Wedel

Kolejna możliwość zwiedzenia warszawskiej fabryki za nami.

Ponad dwa tysiące – tylu gości 8 i 9 grudnia odwiedziło fabrykę E. Wedel w Warszawie w ramach czekoladowego weekendu. Tematem przewodnim tegorocznej edycji czekoladowego weekendu było kakao. Z tej okazji fabryka została udekorowana w zdjęcia, infografiki i naklejki przedstawiające owoc, bez którego czekolady by nie było.

Zwiedzający podczas spaceru specjalnym szlakiem wycieczkowym podpatrywali, jak powstają czekolady w tabliczkach, w gabinecie Jana Wedla poznali historię czekoladowego przedsiębiorstwa, a w galerii czekoladowych rzeźb spotkali się z mistrzynią czekolady E. Wedel – Joanną Klimas-Profus. Nie zabrakło także konkursu i wedlowskich słodkości.

Czekoladowy Weekend został zorganizowany po raz szósty. Wydarzenie co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jest jedną z dwóch okazji w ciągu roku, gdy fabryka E. Wedel otwiera swoje podwoje dla zwiedzających – kolejna możliwość nadarzy się w maju podczas Nocy Muzeów.

Joanna Hamdan 8855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }